Inne tematy

Biżuteria ręcznie robiona – hit czy kit?

Obecnie coraz częściej odchodzi się od noszenia drogiej biżuterii wykonanej ze złota, srebra itp. Wiele osób ceni sobie biżuterię ręcznie robioną, aczkolwiek ma ona także swoich przeciwników. Czy faktycznie jest ona taka modna?

Biżuteria ręcznie robiona może prezentować się naprawdę gustownie i modnie, o ile tylko zadbamy o to, aby nie przypominała kiczu. Należy zachować dobry smak, umiar, odpowiednio łączyć kolory i materiały. Jeśli np. zrobimy wisiorek dosłownie ze wszystkiego to niekoniecznie będzie on nam pasował do czegokolwiek. Nie da się jednak ukryć, że biżuteria robiona ręcznie jest bardzo oryginalna i wyraża naszą indywidualność, a przy tym nie rujnuje portfela. Warto czasami wykorzystać jakieś niepotrzebne wstążki, koraliki i stworzyć z nich coś wyjątkowego. Taka biżuteria może być także idealnym prezentem dla bliskiej osoby i będzie świadczyła o tym, że traktujemy ją, jak kogoś naprawdę ważnego. Z czym można skomponować biżuterię handmade? Właściwie ze wszystkim, jeśli tylko nie boimy się oryginalności.

Alina Kozieł

Witaj! Ciesze się, że zajrzałeś na mojego bloga! Mam nadzieję, że spodobają Ci się treści jakie zamieszczam na blogu. Moda i uroda to moje pasje, jak to na kobietkę przystało, dlatego będę tutaj zamieszczała nie tylko stylizacje modowe, ale też wiele artykułów dotyczących makijażu i dbania o cerę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *